| XkkOOjs a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul sau placa video, nici eu nu stiu. Cand setez calitatea HD la clipuri uneori mi se face ecranul de ca clip verde, se deruleaza inainte si imi iese din youtube. Stie cineva de la ce si cum as putea sa rezolv? Driverele le am la zi si placa video e de 1 GB.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| llljk a răspuns:

E placa video. Vezi, probabil e ceva din bios, sau ti s-a dereglat din cauza viruşilor. Cel mai recomandat e să îti reinstalezi windowsul.

| XkkOOjs explică (pentru llljk):

Windows-ul este reinstalat de curand si am BitDefender Total Security 2013 cu lincenta cumparatawinking

| llljk a răspuns (pentru XkkOOjs):

Atunci, singura solutie pentru problema ta e să mergi la un SERVICE PC(reparaţi calculatoare) şi ei vor face o verifica in detaliu si vor remedia problema. Nu te speria că va costa mult, nu e ceva grav. Bafta!