| HenricVonSiberstheiner a întrebat:

Am o problema destul de mare la PC! De cateva zile nu pot vizualiza pozele din calculator si imi zice intr-un chenar ca am UAC-ul dezactivat.
P.S. Am Windows 8.1. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Salut!
Pentru reactivare UAC(User Account Control) intri in Control Pannel, System an Security, Action Center si in partea din stanga ai Change User Account Control unde trebuie sa dai click.Acolo ridici butonul pana la optiunea Default si dai OK. Sper ca am fost de folos.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: