| UpSideDownSix a întrebat:

am o problemă enormă cu viruși. De fiecare dată când verific de viruși din 5 în 5 minute îmi apar viruși noi numiți trojan și tot se deschid în google chrome pagini aleatorii.

Vă rog ajutați-mă.

Uitați la ce mă refer: https://imgur.com/gallery/vkx7jYH

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Intra pe site-ul BitDefender, descarca-l și instalează-l de acolo, ai 30 de zile gratuit și dacă nu îți rezolva problema, măcar afli unde e.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Treci pe Linux ca mine! Nu am asemenea probleme "existentiale".

| UpSideDownSix explică (pentru Salontanul):

Îmi place mai mult pe windows plus că am windows 10 pro.

| mihai69 a răspuns:

Și ce legătură e între calculatorul tău virusat și Turism?!?

| UpSideDownSix explică (pentru mihai69):

Turiști în calculatorul meu xD

| gelu1970 a răspuns:

Băiete, ai calculatorul...
JALE.
Pune mâna și formatează.
Instalare windows de la zero. Nu recovery.

| HatzzzJhonule a răspuns:

Ai belit-o