| Khero a întrebat:

Am o problema. in ultima vreme cand incerc sa intru pe youtube sau alt site de videoclipuri, videoclipurile nu mi se incarca, sau se incarca si ruleaza 2-3 sec. Si inca o problema este faptul ca nici pozele de pe anumite siteuri nu mi se incarca su se incarca pe jumatate. idei?

7 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Ai o conexiune la net foarte proasta! sad

| Florin458 a răspuns:

Incearca cu CCcleaner, il instalezi apoi dai il deschizi si dai RUN si el va sterge cookie-urile, sau reinstalezi windowsul.

| AmxMod a răspuns:

Mai multe posibilitati. conexiune la net foarte proasta, placa video, sau ti-ai dezinstalat Adobe flash player, sau firul ce se conecteaza la monitor si placa video tio fi iesit unpic de la unitate(verifica) sau poate sa-ti fie de vina si windowsul, instalazati din nou windosul si daca tot asa ati merge inseamna ca ai probleme mai mari!
bafta!
sper ca ti-am fost de ajutor!

| Khero explică (pentru AmxMod):

Culmea, daca reinstalez windowsul dupa cateva saptamani la fel face

| AmxMod a răspuns (pentru Khero):

Atunci da este de bai placa video sunt sigur 80%, sau conexiune la net foarte proasta, vb cu unul care se pricepe in calculatoare

| catalin112 a răspuns:

Placa video, sau netu'

| ZzOpO99 a răspuns:

-incearca sa stergi istoricul si extensiile
-reinstaleaza windows