| AugustinFiltru a întrebat:

Am o problema la internet.
Netu' e de la Rcs Rds. Pana acum ceva timp se conecta singur cand porneam calculatoru, acum nu mai porneste automat, pana la urma am gasit cum sa il fac dar cand i-am dat sa il fac nu mia retinut parola. si nu pot sa ma mai conectez la internet.

Daca ati putea sa imi ziceti cum sa intru sa scriu din nou parola pentru a putea sa ma conectez vas ramane recunoscator si va dau si funda!

Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| AugustinFiltru explică:

N-ai inteles ce vroiam sa zic eu
eu i-am dat conetc automat si nu mia salvat parola
cum pun parola iarasi

| AugustinFiltru explică:

Am rezolvat
era o problema din windows
oricum toti veti primi folositor si inteligent

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si eu sunt la RDS si am pătit la fel. Dar mi-am instalat pe monitor gadgetul (vremea) si ceasul si văd ca de atunci iar se conecteaza automat. Cand am desfiintat starea vremii..cum nu se mai conecta automat. Nu stiu ce legatură are cu conectarea.
Instaleaza si tu pe ecran "starea vremii" si ai sa vezi ca merge.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai incercat ce ti-am zis?

| ExDark123 a răspuns:

Man schimba Rcs Rds cu ilink eu il am si imi merge mai bine netu e mai ieftin si nu il platesti in fiecare luna stai doua luni il platesti sper ca te-am ajutat

| floresdemayo a răspuns (pentru ExDark123):

Imi place ideea ta, dar spune-mi iLink e o retea de telefonie, cablu si internet sau doar de internet? cat platesti lunar abonamentul?

| ExDark123 a răspuns (pentru floresdemayo):

Dar este o singura problema la ilink uiti sa-l platesti

| ExDark123 a răspuns (pentru floresdemayo):

Deci ilink este retea doar de internet 35 de lei platesti abonamentul lunar

| floresdemayo a răspuns (pentru ExDark123):

MUltumesc mult, mult.

| Alexandru_Alex_1997 a răspuns:

Sterge conexiunea veche si fa una nouahappy

| AllyAlina a răspuns:

Ar trebui sa ai niste fise pe care scrie parola si tot.Sau incearca sa te duci la ei si sa intrebi. Daca ai numarul de telefon ii poti suna si o sa iti spuna.Bafta :*.