| sdfsdgfsdfsdfsdfsdfsdf a întrebat:

Am o problema la net. Nu mai pot accesa unele site-uri ca altex.ro sau ask.fm. Asta se intampla de cand am instalat router-ul Tenda M300. Eu am internetul de la o firma locala Akta, iar inainte de a-mi instala router-ul activam netul printr-un Dial-up. Am incercat sa bag direct cablul de la net in PC, iar asa nu mai merge deloc internetul. Ce as putea face?
FUNDA!

1 răspuns:
| raduflorentinb34 a răspuns:

Sa opresti routerul si sa ii dai drumu din ou. Poti sa mai incerci sa intri in Start>Run si apoi scrie %windir%\network diagnostic\xpnetdiag.exe.
Funda?