| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la un Acer Aspire One: De fiecare data cand il aprind, ca sa-mi mearga optiunea de scroll si zoom la touchpad, trebuie sa intru in setarile mouse-ului si sa modific ceva, orice. Dupa aceea, imi apare si icoana in dreapta jos, in bara si functioneaza tot. Intrebarea mea este: de ce nu functioneaza direct, ce pot face? Dau funda!

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

TI-as spune metoda simpla. Fa-i un recovery. faza cu icon-ul. cand il vezi jos aparut ii poti da un Pin this program to taskbar. Sper ca tu salvezi de fiecare data cand ii faci salvarile? adica. ar trebui sa aiba un buton acolo unde sa scrie Aply. si apoi sa dai ok. sau X.