| ProCoSmYn a întrebat:

am o problema mareeeeeeee rau de tot deci fiti atenti am windows 7 si monitorul meu se deschide foarte greu falfaie beculetul intruna si nu se aprinde doar peste o ora juma de ora... si asa mi-a facut cu 2 unitati aveam o unitate mai praf si tot la fel nu se deschidea mi-am luat una noua foarte buna si aceeasi problema mentionez ca monitorul e un LG FLATRON L1715S funda care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

Schimba monitorul...el ar trebui sa fie de vina nu unitatea!

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Pai e de la monitor care e mort si-a atins limita.