| vali23456 a întrebat:

am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Cand instalez ceva, se instaleaza numai intr-o partitie din pc-ul meu, iar acea partitie este plina acum, si nu pot instala alte jocuri/moduri etc.Mai am o partitie, are 562 gb liberi, si nu stiu cum sa fac ca urmatoarele chestii pe care le instalez sa se instaleze in partitia mai goala. Aveti vreo idee cum pot face asta? Sau daca pot face asta?

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Cand instalezi ceva trebuie sa specifici unde vrei sa le bagi, altfel se vor duce toate in partitia primara (care la tine e plina acum). Jocurile nu pot fi mutate, trebuie mai intai dezinstalate si instalate din nou pe cealalta partitie.