| musculo a întrebat:

Am o tableta cu android 4.0 ICS.are miniUSB si as vrea sa stiu cum pot conecta un stick de internet cu USBla ea si daca merge
Tableta este evolio evotab fun
P.S.: scuze daca am gresit categoria

4 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Salut,se poate atasa un stick de internet de la cosmote sau de la ce doresti tu...O zi placuta!

| musculo explică (pentru Predator30):

Am stick de la vodafone...si are USB 2.0 dar tableta primeste doar mini USB.
exista vreun cablu care are un cap mini USB si un alt cap USB2.0?

| Predator30 a răspuns (pentru musculo):

Exact despre aceasta este vorba ai nevoie de un mini usb pentru ca sa poate sa se potriveasca, du-te la un service de calculatoare si ai sa vezi ca o sa gasesti, din cate am inteles eu despre asta e vorba..Nu stiu exact, eu ma gandesc ca nu ti se potriveste adica nu poti sa introduci sticku nu? ca nu ai specificat...

| musculo explică (pentru Predator30):

Nu...nu pot sa bag stickul in tableta pentru ca nu se potrivesc...dar daca iau acel cablu si le conectez vamerge netul sigur?