| MihocSilviu a întrebat:

am reinstalat windows 7 intr-un calculator si l-am instalat intr-o partitie de 97 de gb din 500 gb pe care ii are hard disk-ul, si acum cand intru in hard disk nu imi apare decat partitia cu 97 de gb unde sunt restul de 371 de gb? Celui mai bun raspuns ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

1 ai facut o greseala enorma daca ai lasat doar 97 gb. spun asta pentru functionamentul optim ce o sa il aiba pc.
2 partitia cealalta probabil ca nu iti apare deoarece nu are format.
instaleaza teamviewer si o sa vezi cum se rezolva.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai reusit sa dai format partitiei?

| MihocSilviu explică:

Da am reinstalat windows si am marit partitia si acum imi arata