| F4T4L a întrebat:

Am Samsung galaxy note 2 gt n7100 si l-am inchis dar cand am incercat sa il pornesc nu se pornea si am intrat in bios.Acolo am dat reboot system now si apare "root acces is missing.Root device?" si mai jos apare This can not be undone.Nu stiti cum se poate repara? Am nevoie urgenta de raspuns dau funda si vot la raspunsul corect repede.

9 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Pai dai root

| F4T4L explică (pentru AlexDaniel7293):

Cum ca nu merge sa deschid telefonul?

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru F4T4L):

Pai iti intra in bios nu? Ii dai de acolo ii reinstalezi androidul cu versinue de pe net care are si root.

| F4T4L explică (pentru AlexDaniel7293):

Dar imi cere clockworkmod sau asa ceva si nu stiu cum crying

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru F4T4L):

E in garantie? Daca da du-l la garantie. Daca nu cauta pe google cum sa rootezi prin flashuire si incearca-ti norocul sau du-l la cineva care repara. Insa daca incerci sa rootezi si gresesti pa pa galaxy note 2

| F4T4L explică (pentru AlexDaniel7293):

Nu e in garantie, nu stiu pe cineva sa repare + ca nu stiu cum sa-i bag deala ajuta-ma te rog cati dau funda si vot

| bogboy101 a răspuns:

Bios? Serios? Dacaa i stius sa faci root sti sa si reinstalezi androidul de acolo.Cauta pe net gasesti ceva. Oricum doar devicele cu sistem w si pc-urile au bios.Nu un tel... FUNDA?

| F4T4L explică (pentru bogboy101):

Spune-mi pe ce sa apas sa reinstalez androidul si iti dau funda si vot te rog ca mor fara telefonul meu crying

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru bogboy101):

Eu ii zic bios si ar trebui sa arate ca asta http://www.allview.ro/typo3temp/pics/4e0343cf66.jpg ( stiu e Allview doar ca pentru Samsung o sa arate diferit )