| F4T4L a întrebat:

Am Samsung galaxy note 2 gt n7100 si l-am inchis dar cand am incercat sa il pornesc nu se pornea si am intrat in bios.Acolo am dat reboot system now si apare "root acces is missing.Root device?" si mai jos apare This can not be undone.Nu stiti cum se poate repara? Am nevoie urgenta de raspuns dau funda si vot la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Pentru ce sa il duca la specialit te auzi ce zici, sau doar scrii sa faci posturi laughing))))?
se poate rezolva acasa foarte simplu!
apesi butonul pornire si volum jos pana apare pe ecran downloading(daca nu apare sunt alte butoane si uita-te oe google how to into download mode note2)
apoi iei de pe net un android original de note 2, iei odin.
bagi cablu de date de la pc in telefon, deschizi odin si instalezi noul android.
cam atat happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este o problema cu sistemul lui. Du-l la un specialist si repara-l

| F4T4L explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa il repar eu daca stii cum iti dau funda si vot te rog mor fara telefonul meu crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru F4T4L):

PAi incearca sa ii faci un update la andorid poate isi revine

| F4T4L explică (pentru anonim_4396):

Dar cum ca nu se porneste spune-mi cum cati dau funda si vot te rog is mort fara telefon crying

| panther2007 a răspuns (pentru F4T4L):

O intrebare, esti din Bucuresti? Singur nu poti repara telefonul de cat daca cunosti bine modul rom recovery

| F4T4L explică (pentru SasNetRomania):

Boss, din cauza ta mi-am reparat telefonul si am pus android 4.3.Iti multumesc nespus eram mort fara telefon.

| SasNetRomania a răspuns (pentru F4T4L):

Cu multa placere happy

| SasNetRomania a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ce sa il duca la specialit te auzi ce zici, sau doar scrii sa faci posturi laughing))))?
se poate rezolva acasa foarte simplu!
apesi butonul pornire si volum jos pana apare pe ecran downloading(daca nu apare sunt alte butoane si uita-te oe google how to into download mode note2)
apoi iei de pe net un android original de note 2, iei odin.
bagi cablu de date de la pc in telefon, deschizi odin si instalezi noul android.
cam atat happy

| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Man reinsaleaza softul. il descarci de pe de net softu pr tableta.

| F4T4L explică (pentru Carare_Paul_1998):

Dami un link si spune-mi cum se instaleAza