| virus29 a întrebat:

Salut TPU: am schimbat placa de retea k cealalta mi s-a bulit, am instalat windowsul(xp sp 2), si nu imi functioneaza netul, m-am uitat si prin device manager si totul este ok, i-am descarcat si driverul placii de retea si imi apar monitoarele acelea cu un mic semn galben jos in dreapta, ce pot face, trebuie facuta conexiunea din nou cu romtelecom si bagata parola aceea?, si daca da, cum? multumesc si funda

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

Nu este suficient sa iti instalezi cum trebuie placa de retea trebuie refacuta conexiunea cu romtelecom. deoarece am un alt provider nu te pot ajuta foarte mult. la Control panel si ii dai network connections. apoi create a new connection.