| anonim_4396 a întrebat:

am si eu cateva intrebari, deci vreau sa iau un laptop nou de gaming si scrie la software free dos asta inseamna ca n-are wind? si daca are ce sa fac sa bag antivirus sau nu daca da ce antivirus va rog ajutati-ma daca puteti mersi mult.

7 răspunsuri:
| apocaliptic77 a răspuns:

Nu,n.are windows. recomand windows 8.1. cel mai bun antivirus este... utilizatorul( curiozitatea a...virusat pisica)

| xAngelo a răspuns (pentru apocaliptic77):

Pai de unde fac rost de windows daca el n-are? trebuie sa-l cumpar sau ce? si chestia cu antivirusu n-am inteles-o...

| apocaliptic77 a răspuns:

Iti pot da eu un windows 8. 1x64 (generatia 2 plus activator) dar nu aici, daca vrei iti dau link-ul pe Facebook(trimite cerere de prietenie la https://www.facebook.com/judecator77)

| apocaliptic77 a răspuns (pentru apocaliptic77):

Mai exact, Down Low Oficial Eu Pirvu

| xAngelo a răspuns:

Daca trebuie sa cumpar windows dati si mie un site am gasit pe eMAG dar i cam scump...

| xAngelo a răspuns:

I bine sa cumpar windows 8.1 ro 64 bit dela eMAG merita?

| xAngelo a răspuns:

Este bun windows 8.1 64bit ro este bun?