| bogdanmarica a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns urgent. Am instalat in calculator ashampoo 12 si intru sa fac un dvd video si cand sa iceapa sa se faca imi da o eroare si spune ca nu este destul spatiu pe discul C si zice ca sunt necesari 8 GB. Dar eu am liber 9, 5 GB. Ce e de facut?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Sterge porcaria aia de ashampoo si ia de pe net si instaleaza-ti convertx to dvd si pune temp folder pe partitia cu spatiul mai mare respectiv D-ul sau E