| eveline a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor.Nu mai am sunet la calculator deloc(intru in winap si imi spune ca nu am un program prin care sa aud) la fel si pe internet. tin sa mentionez ca mi-am facut curat in calculator si posibil sa-l fi sters...imi pueti zice si mie de unde pot downloada programul asta? Multumesc mult

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Iti trebuie driverul placii de sunet sa-l instalezi

| anonimmmmm a răspuns:

Pai cred ca iti lipseste vreun driver fara de care calculatorul nu mai are sunet, poti sati reinstalezi window-su sau scrie pe google driver for.(modelul calculatorului tau.)sound. ceva de genul

| eveline explică:

Nu exista unul universal(sa mearga la mai multe tipuri de windows). si mi se pare ca aveam soundmax.doar ca nu stiu de unde sa il sownloadezthinking

| dorincosti a răspuns:

Sau reinstalezi driverele de sunet dp cdbig grin