| RappMusicc a întrebat:

RASPUNS URGENT! Salut vreau si eu sa joc cu coduri la CS si daca intru in CS imi da eroare si zice ceva de folderul unde e instalat CS-ul si hack-ul.Cum fac? RASPUNS URGENT! FUNDA + VOTT!

Răspuns Câştigător
| DaNyelGiveYouTheCorrectAnswer a răspuns:

Pai e simplu.Cs 1.6 nu poate avea coduri nu stiu de ce, dar "Cs 1.6 Bestial" este perfect pentru coduri. Downloadeaza'l si bafta cu aimu si wall'u sa nu fi prins big grin

1 răspuns:
| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info