| yAdrian a întrebat:

Am si eu nevoie de un site de unde sa ma informez despre bazele programarii. Adica as vrea sa invat programarea si cineva m-a sfatuit sa incep cu bazele programarii. Credeti ca este corect?
Astept raspuns+link!
Dau funda! (Celui mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Http://www.learncpp.com/ totul este aici incepand cu baza doar ca este in engleza pe mine m-a ajutat foarte mult si inca invat de aici

2 răspunsuri:
| yAdrian explică:

Alte pareri/idei?

| al3xtheb3st a răspuns (pentru yAdrian):

Se gasesc 1001 de tutoriale la doar un search de tine toate sunt pentru incepatori l-am recomandat pe acesta pentru ca de aici am invatat si eu si e destul de bine structurat, tot asa de simplu poti cumpara o carte