| claudiu331 a întrebat:

am si eu niste probleme legate de bateria laptop-ului. Cand pun laptopu la incarcat imi arata ca bateria este 59% iar daca scot acumulatorul, mi se inchide laptopu, iar daca vreau sa-l reaprind apas pe butonu de power si nu se deschide pana nu bag acumulatorul in laptop.Am laptopul doar de o luna oare este nevoie
sa schimb bateria? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| iZberg a răspuns:

Schimbai bateria daca face figuri incearca pe link-ul asta http://laptop-direct.ro/......aptop.html