| Alphahkbg a întrebat:

am si eu o întrebare:
Am cumparat o tableta de la Cosmote, si cand dau sa descarc ceva de pe magazin play am observat ca aveam versiunea din fabrica(o versiune foarte veche), ce pot face?

5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Cred ca magazin play se actualizeaza singur. Eu cand dau reset la setarile din fabrica, versiunea veche se actualizeaza singura.

| darrio2007 a răspuns (pentru halogen001):

Trebuie actualizată. Asta e clar.

| Alphahkbg explică (pentru darrio2007):

Pai da dar cum? ca am umblat peste tote setarile si nu merge actoalizat :\

| Alphahkbg explică (pentru darrio2007):

Da dar cum? ca am unblat prin toate setarile si nu merge actoalizat

| Alphahkbg explică (pentru halogen001):

Poate la tableta ta.
ca la tableta asta de **** de la cosmote nu se updateaza de loc si nici nu pot sa o updatez manual. ':\