| Printul21 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am procesoru la pc de 2.5 si cand il deschid imi apare ca e de 1.2 iar daca intru in bios sa il schimb pe 2.5 se schimba totul oke dar daca folosesc de exemplu un joc pe pc mai mare care sa foloseasca mai mult procesor de 1.2 incepe sa bazaie unitatea nu stiu de unde este bazaitul si dc bazaie. daca puteti dati-mi add yo_printz_21@yahoo.com si spuneti-mi si mie multumesc.

7 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Este AMD

Răspuns utilizator avertizat
| Nostradamuss a răspuns:

Daca ai un procesor amd si pe el scrie 2.5 o sa mearga la 1, 6-1.8 asa merg astea

| VyCanisMajoris a răspuns:

I am Nica Purcica!

Răspuns utilizator avertizat
| soso891 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu ( dar inainte sa-l reinstalezi intra in BIOS si pune-l pe 2.5),iar pentru zgomot cumpara-i o pasta pentru procesor ( probabil nu mai are si la o anumita perioada trebuie pusa pasta respectiva astfel procesoru se incalzeste ft tare, da erori, nu mai fuctioneaza la parametrii normali si scoate tot felul de zgomote)