| Pumasj01 a întrebat:

am si eu o intrebare as vrea sa imi achizitionez un mp4 si m-am gandit la acesta (MP4 Player Sony NWZ-E463, 4GB, Negru) vreau sa stiu daca are Alimentare -Baterie reincarcabila incorporata (ma refer doar la modelul acesta nwzE463) Am pus aceasta intrebare deoarece pe unele siteuri spune ca are pe unele nu si vreau sa stiu daca are.Multumesc

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Daca vorbim de modelul acela, nu ar trebui sa fie diferit.

4 răspunsuri:
| Pumasj01 explică (pentru laptopnews):

Nu are importanta magazinul de la care vreau sa il iau? Toate au Baterie reincarcabila incorporata?

| Pumasj01 explică (pentru laptopnews):

Nu are importanta de la ce magazin il iau? Toate au baterie reincarcabila incorporata? Dau funda

| laptopnews a răspuns (pentru Pumasj01):

Daca vorbim de modelul acela, nu ar trebui sa fie diferit.

| Florin48 a răspuns:

Da, are... E obligatoriu sa aiba