| LuciWv a întrebat:

am si eu o intrebare cand dau install la Win 7 imi da o eraore : Windows could not load required file WinSetup.dll. The file may be corrupt. To install Windows, restart the instalation.Error code 0x7E.Pana acum a mers. P.S nu-i CD original e pe stick FUNDA cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Davidde a răspuns:

Da

2 răspunsuri:
| Davidde a răspuns:

Flash-uieste din nou windows-ul pe stick si nu ai sa mai ai problema aceea. Si eu am intampinat-o, dupa cateva instalari tot asa imi dadea si mie, aceeasi eroare. Am pus windowsul din nou pe stick, si aia e. Pune-l cu WintoFlash e simplu si e ok.

| LuciWv explică (pentru Davidde):

Adica sa-l iau in calculator formatez stik-ul si-l pun iar si merge?

| Davidde a răspuns (pentru LuciWv):

Da