| RaraSeeDY a întrebat:

Ce trebuie sa fac, ca la pagina de facebook sa apara (Verificat) acel cerc cu semnul vazut?

Stiti ca la actori etc. este ereu verificat!

Ce trebuie sa fac? Stiti cumva?

Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii ceva vedet ca sa poti face o pagina autentica.Aceste peagini se verifica, buletinul, trebuie sa faci dovada ca esti vedeta cu acte de la televiziune si de la emisiunea la care lucrezi. Apoi dupa ce te verifica si facebook este covinsa ca e vorba de o persoana sus pusa sau vedeta, iti atribuie acel vazut. In cazul oamenilor de rand, nu e posibil asa ceva.

| Deliiiia a răspuns:

Nu cred ca exista aceasta posibilitate pentru utilizatorul tipic.

| Ravenborn a răspuns:

Cred că trebuie să ai un anumit număr de like-uri.