| Alexandra181 a întrebat:

am și eu o întrebare legata de instragam.
Deci îmi bag numele de utilizator și parola ma baga sa ma conectez iar după îmi da sa intru pe email sa bag un cod dar nu primesc nimic pe email.
https://imgur.com/F31qCnH

2 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Ai verificat și rubrica spam?

| idontwannabemeanymore a răspuns:

Incearca cu numărul de telefon, atunci codul va veni in aproximativ 5-10 secunde, iar daca nu poti folosi nr de telefon pentru ca l-ai folosit odata, incearca sa rescrii emailul si sa fi sigura ca e corect iar apoi trebuie sa verifici daca ai primit, daca nu ai primit, poti da foarte simplu un feedback?