| Moriarty a întrebat:

am si eu o mare problema. am un laptop Lenovo g580 si insatalez driveul de sunet si apoi mai sunt inca cateva printre care si dolby.il insatalez si pe asta si imi merge sunetul. problema e ca nu merge dolby.el e instalat dar pur si simplu nu merge.va rog mult ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta aici driver-ul de care ai nevoie! http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Re instaleaza windowsul si driverele astea de pe net, fara reinstall windows nu rezolvi