| highestly a întrebat:

Am si eu o mica dilema: astazi am fost la o cunostinta cu laptopul meu, iar aceasta mi l-a cerut ca sa intre pe jocul online Farmerama (presupun ca il stiti). In timp se se juca, laptopul s-a blocat, iar dupa ce i-am dat restart orice joc cum ar fi lol sau gta 4 are lag enorm la un interval de 10 minute, dupa care isi revine singur daca il las vreun minut. Trebuie sa formatez laptopul ca sa isi revina?

2 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Poti reinstala windowsul. Si Farmerama nu este un joc bun, este virusat.

| CraciunFericitDenis a răspuns:

Daca ai Windows 7 64 sau 32 de biti inseamna ca trebuie sa iti faci iarasi windowsul sau sa iti faci iarasi driverul de videowinking