| asdfAjutor a întrebat:

am si eu o nelamurire azi mi.am achizitionat un Nokia Lumia 610 cu Windows Phone 7.5 si nu stiu cum sa inchid aplicatiile. am mai cautat pe net si zice sa tin apasat incontinuu pe sageata aceea spre stanga, intr-adevar apar ferestrele dar nu merge sa le inchid cum fac? Va rog ofer FUNDA!

3 răspunsuri:
| XxcasianxX a răspuns:

Nu poti, doar daca dai pe lupa de pe telefon, dupa care dai pe alea 3 puncte de jos din dreapta, dupa care la tabs si de acolo poti sa inchizi! Daca ai vreo nelamurire pune aici intrebarea!

| asdfAjutor explică (pentru XxcasianxX):

Am gasit alea 3 puncte din dreapta jos dar nu vad unde scrie tabs scrie decat settings si ceva de muzica.

| XxcasianxX a răspuns (pentru asdfAjutor):

Nu stiu, eu am lumia 800 si cred ca ii diferit, dar oricum se misca bine si cu aplicatiile deschise.