| NuMaiFuma a întrebat:

am si eu o nelamurire. Tastatura de la laptop s-a blocat, pur si simplu nu mai merge. Acum scriu de pe cea virtuala. Imi spuneti va rog frumos ce pot face. Funda plus vot celui care ma ajuta cu adevarar.

Răspuns Câştigător
| Killer4Oscuro a răspuns:

Da esti destept nu gluma! laughing)
Tastatura are un fir care se conecteza cu placa, sau ceva de genu, nu pot sa explic laughing) Nici a mea nu a mers, si mi-am desfacut laptop-ul si am vazut ca a fost scos si l-am bagat inapoi.

1 răspuns:
| StefangyurkàMünchen1999 a răspuns:

E laptop? Atunci nu ai ce face, e stricata. Daca e tastatura legata de un computer ceva, atunci verifica legaturile usb/bluetooth si starea bateriilor. E totul bine si tot nu merge? Fa o ultima incercare si da cu ea de perete... (Asa a facut un prieten cu aparatul foto stricat si a mers)

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru StefangyurkàMünchen1999):

Da esti destept nu gluma! laughing)
Tastatura are un fir care se conecteza cu placa, sau ceva de genu, nu pot sa explic laughing) Nici a mea nu a mers, si mi-am desfacut laptop-ul si am vazut ca a fost scos si l-am bagat inapoi.