| JonD a întrebat:

Am si eu o nevoie urgenta de ajutor.Am avut un cont de facebook acum ceva timp, dar nu imi amintesc acum parola si e-mailul.Cand dau pe "Resetare Parola" imi gaseste contul iar undeva in stanga arata prima litera a e-mailului si numerele de telefon, fiind data doar prima cifra.Numerele de telefon le-am schimbat,e-mailul nu-l mai am, exista vreo posibilitate sa recuperez contul?

7 răspunsuri:
| Suteu a răspuns:

Salut, daca iti da chestia cu " Resetare de parola ", potii reseta parola, dar ca orice persoana care si-a facut contul de facebook are legat la cont un email, si trimite un cod, cu care poti reseta parola.

| pauladrian_2984 a răspuns:

Daca nu mai ai e-mailul, nu prea exista vreo posibilitate sa iti recuperezi contul...

| andraaa18 a răspuns:

Daca nu ai mail-ul nu prea ai cum sa iti recuperezi contul...deoarece nu ai mail-ul si ar trebui sa intri pe el ca sa poti vedea parola trimisa

| plitan a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de facebook, Eu imi stiu e-mail, stiu parola la e-mail, Dar la facebook nu stiu! Vreau sa o resetez dar nu ma lasa inainte puteam prin intermediul e-mail acum nu, nici prin cod. ce pot sa fac sa imi recuperez contul si parola sa o schimb?

| ancutaaacristina19 a răspuns:

Doar sa-ti amintesti parola... nu prea ai cum.

| Valentin3453 a răspuns:

Nu cred ca poti da eu iti sugerez sa fac un alt cont eu asa am patit si asa am facut mi-am facut un nou cont

| Carmina2001 a răspuns:

Mai bine iti faci cont nou...Mie nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata. Incearca sa-i dai ca ti-ai uitat parola si daca iti cere o adresa de mail scrie-o pe cea a unui parinte si ii zici mamei sau tatalui tau sa-ti zica parola de la mail ca sa-ti verifici contul.Acolo ar trebui sa iti zica si numele de utilizator, dar nu sunt sigura ca o sa mearga... sper ca va merge, si daca nu, asta este.