| anonim_4396 a întrebat:

Când îți faci cont de Instagram pentru prima data, care e diferența în a te conecta cu Facebook-ul sau separat cu ajutorul e-mailului. Daca ma conectez cu contul de Facebook voi avea aceeași parola?

Răspuns Câştigător
| hanakoikezawa a răspuns:

Dacă te conectezi cu Facebook, datele de pe Facebook îți vor fi transferate pe contul de Instagram, de asemenea.
Da, bineînțeles că vei avea aceeași parolă pe Instagram ca și cea de pe Facebook. ^^

| Emokid9 a răspuns (pentru hanakoikezawa):

Hai că ți-am dat funda că am înțeles, așa credeam și eu, dar nu eram sigura.Deci se pare că nu o sa mă conectez cu Facebook-ul. MERSIhappy

Răspuns utilizator avertizat