| Robbu a întrebat:

Am si eu o problema.Am cumparat recent un router TP-LINK TL-WR841N
Am un Calculator si un Laptop, am facut legatura de la modem la router si de la router la calculator, am instalat wireless'ul pe laptop(deoarece am facut windows-ul in acea zi) si nu imi gaseste reteaua pe laptop.Dau refresh si degeaba.Am inteles ca trebuie setati niste parametrii, am tot incercat, dar nu am reusit sad Cine ma poate ajuta? Dau FundaVOT! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Traian18 a răspuns:

Http://www.tp-link.ro/products/details/?model=TL-WR841N#down --> verifici ce versiune este routerul, apoi descarci asistentul de instalare respectiv, acolo iti setezi tipul conexiunii, parametri, tot. Bafta!