| DOLFY a întrebat:

recent mi-am achizitionat un router Tp link TL WR841N l-am configurat dar ceva cred ca nu ie bine. La semnal pe telefoane imi apare ful scriu parola arata ca mam conectat dar nu mi se incarca nimic si la laptop imi gaseste reteaua mea dar in loc de semnal imi arata un x si nu ma pot conecta

2 răspunsuri:
| GreenLine a răspuns:

Asa imi facea si mie.Am umblat in control panel si am mai instalat o data chestia aia.Si daca nu merge nici asa intra la setari chrome sau mozilla ce folosesti tu.

| DOLFY explică (pentru GreenLine):

Ce ai instalat?