| GeorgeCatalin12345 a întrebat:

Am si eu o problema cu Cardul SD de la telefonul meu Nokia 5230.
Cand mi-am luat telefonul asta avea card de 2gb in el, l.am scos si cand l.am bagat inapoi imi cere parola. Va rog ajutati.ma ca am fisiere importante pe elsad Care este parola? Ca eu nu am pus nicio parola.

3 răspunsuri:
| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

S-ar putea sa fie codul tau pin. Daca nu este, du-te la un magazin de telefoane si zi-le problema ta.

| YoyoOoOo a răspuns:

0000 incearca happy

| Smookie a răspuns:

Intra in setarile telefonului si vezi ca la securitate trebuie sa debifezi casuta cu parolarea micro sd-ului ok?
incearca asta poate merge.