| aloken a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul meu, vreau sa ma conectez la wifi-ul cuiva, dar cand bag parola, si aceea fiind corecta, imi scrie can't connect to this network.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parola introdusa nu este corecta.
Atentie la litere mici/mari si la distribuirea literelor pe tastatura!

| K0sti a răspuns:

Pai can't...ca si-a schimbat ala parola!

| Florentina9210 a răspuns:

Ori si-a schimbat parola ori nu ai tastat tu bine.

| untu a răspuns:

Pentru a realiza o conexiunea wireless cu ajutorul wi-fi-ului (router) si incercati sa introduceti parola aflata in spatele routerului (modemului)!

| david500 a răspuns:

Adauga idul meu
david_tamasda

| EdiCiprian a răspuns:

Exista 2 situatii:
1.Telefonul nu se poate conecta la Wi-Fi.Atunci,ar trebui dus la un service/schimbat.
2.Routerul are probleme.Atunci exista încă 2 soluții:
a.Suni la operatorul de la care ai routerul pentru. asistența
b. Daca este cumparat direct din magazin, trebuie schimbat/achiziționat unul nou.