| YoMsG a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema cu messengeru'. Daca vreau sa vorbesc cu cineva, ii scriu ceva si nu apare scrisu, nici daca scrie el. Face la fel daca il dezinstalez si il instalez iar.

8 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Incearca! nu are de ce sa faca! eu am avut o problema cu emoticoanele adica aparea laughing nu apareau si ele cand radeau! aparea doar scrisu si era din windows

| YoMsG explică (pentru beniamin1994):

Pai si ce sa-i fac daca e din Windows>?

| beniamin1994 a răspuns:

Unul nou!

| Casper003 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 dai de cursor mai in jos si vezi videoclipul acolo, explica in romana, eu asa l-am reparat. Funda?

| Casper003 a răspuns (pentru Casper003):

A da, cand intrii pe site, copiaza si "p=1922"

| YoMsG explică (pentru Casper003):

Am urmarit video, am facut la fel si tot nu mergestraight face

| Casper003 a răspuns (pentru YoMsG):

Mai incearca, poate nu ai facut bine, sau schimba windows-ul