| Adryenutzu a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul de la un tim hardul a inceput sa scoata un sunet gen carait asa si mi se mai blocheaza si pc-ul din cand in cand! Deci ce parere aveati trebuie schimbat hardul! cel mai explicativ raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai mult ca sigur e pe duca. Incet, incet se va duce si vei pierde tot. Ia-ti altul!

| Adryenutzu explică (pentru Salontanul):

Da cred ca ai dreptate pentru ca nu vreau sa pierd ce am pe el barim sa-mi salvez datele la timp!

2 răspunsuri:
| tsal24 a răspuns:

Asa facea si al meu inainte sa se strice.