| IL03ELO a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul. I-am dat o scanare cu un Antivirus si mi-a detectat "You have grime on this PC". S-ar traduce "Aveti murdarie pe acest PC". Ce inseamna asta si cum as putea sa scap de acea "murdarie"? Tin sa mentionez ca nu am absolut niciun fel de virus, Windows-ul a fost instalat acum 3 zile, mai exact Windows 7 Ultimate, 32 bit. Ati putea sa ma ajutati cum sa scap de acel "grime"? Ofer funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| IL03ELO explică (pentru Gizăz):

Am versiunea din 2015 si nu este GrimeFighter ca in acel video.

| express11 a răspuns:

Dai cu norton eraser power-il gasesti pe google.