| Ovy1998 a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul il aprind odata, unitatea mergea dar monitorul nu se aprindea, am incercat sa scot firele sa le pun napoi dar nimic am incrcat si cu alt ram tot nimic, urmatoarea zi cand incerc inca odata merge perfect, dupa o zi iarasi face fite, stie cineva dc,?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Scoate si apoi pune la loc placa video, eventual si memoriile. Poate ca ai noroc!

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Eu zic ca ii de vina placa video ii se scurge viata

| daniiel2 a răspuns (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

E posibil sa fie si de la placa de baza, sau procesorul daca foloseste placa video integrata.