| Kyuubi14 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul, am pus o parola pentru delblocare la ecran si am uitat-o nu stiu cum sa o scot
AM HTC 8S
Va rog care stiti cum sa fac ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| Powner a răspuns:

1. Atunci cand ai bagat parola respectiva, ca pas de siguranta ti-a dat sa mai bagi un pin(incearca sa-ti aduci aminte acel pin :-?)
2. Nu trebuie sa te duci neaparat la Vodafone/cosmote/Orange, exista varianta "Factory Reset" poftim aici un tutorial, urmeaza-l cu atentie: http://www.knowyourmobile.com/htc/htc-8s/19312/how-factory-reset-htc-8s

Sper ca ti-am fost de ajutor sa scutesti atat timp cat si bani! O zi placuta!

1 răspuns:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Sa te duci la Vodafone cosmote Orange sau pe ce retea esti si til deblocheaza ei
Doar ca iti pierzi toate datele