| stefan0055 a întrebat:

Am si eu o problema de fiecare data cand deschid pc-ul imi bazaie sursa de alimentare aproximativ 4-5 minute ce pot face?

Răspuns Câştigător
| johnnyboby a răspuns:

Sursa e de vina ..mai exact ventilatorul.schimba ventilatorul ala de 8 cm sau cumpara o alta sursa cu un ventilator de 12cm alea sunt mai bune si silentioase

| stefan0055 explică (pentru johnnyboby):

Daca o mai tin mult o sa crape?

| johnnyboby a răspuns (pentru stefan0055):

Ar fi bine sa o schimbi ca sa nu ai alte probleme mai tarziu ma refer ca iti poate defecta chiar si placa de baza

| stefan0055 explică (pentru johnnyboby):

Trebuie neaparat sa o schimb nu se poate repara cand o dau cu un spray special nu mai bazaie o zi sau doua.

| johnnyboby a răspuns (pentru stefan0055):

Nu rezolvi nimic cu sparay. schimba ventilatorul e destul de ieftin cam 10 lei /bucata

6 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Sa o cureti de praf.Incearca sa dai cu aspiratorul prin gaura de ventilatie.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Schimb-o sau curăț-o de praf se adună mult praf pe acolo.