| lucianos222 a întrebat:

am si eu o problema la calculator si nu stiu cum sa o rezolv.Deci,cand dau dublu clik pe orice iconita..imi apare un chenar cu "Open with". dupa cum am spus..pe orice iconita apas apare acel chenar. oare este un virus? ..sau e problema de la setari? DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Gasesti aici un fix, http://www.thewindowsclub.com/fix-unable-to-open-exe-lnk-files-windows-7 este o problema de la fisierele LNK (shortcut-uri)

| lucianos222 explică (pentru al3xander):

Pai eu l`am descarcat.dar cand vreau sa dau pe run imi apare chenarul acela si degeaba.

| al3xander a răspuns (pentru lucianos222):

Descarci, deschizi arhiva, dai dublu click pe fisiere-ul ".reg", dupa care iti va aparea un mesaj de atentionare si dai "Yes".

| r3SeBy a răspuns:

Eu am aceeasi problema si nu este virus!
Zimi te rog ce windows ai si o sa caut o solutie pentru amandoi! eu am win7

| Tudorache26 a răspuns:

Se poate sa fie un virus sau mouse-ul este stricat.