| Anonymunon a întrebat:

Am si eu o problema la internet imi arata ca sunt connectat dar nu pot intra pe internet imi spune ca pagina nu este disponibila am sunat si la administrator-ul retelei de internet iar la ei imi apare ca sunt connectat si ca am conexiune. Poate fi de la driverul placi de retea, daca stie cineva va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti arata ca esti conectat ce treaba are driverul de retea, isi face treaba.Incearca sa stergi istoricul, semne de carte, cache, cockie si manual dar si cu Ccleaner. Scoate wirellesuldin priza pentru cateva secunde si apoi introdu-l din nou, in timpul asta dai si restart la pc.

| Anonymunon explică (pentru anonim_4396):

Nu am Wirless este prin calbu(Fibra-optica).