| SeriousStoneSam a întrebat:

am si eu o problema la pc, cand il aprind ori trebuie sa astept in jur de 30 de sec ori daca nu se aprinde trebuie sa scot placa video si sa o bag la loc cateodata de f multe ori ca sa mearga. Va rog daca stie cineva o solutie? ca m-am saturat sa tot scot placa video!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru ca nu dai mai multe informatii, lasa placa video, dezinstaleaza driverul video, cauta o varianta mai veche de driver si instaleaza-l. Deasemeni mai poate fi si sursa, sau chiar un defect pe placa video.

| SeriousStoneSam explică (pentru horia2012):

Dap era de la placa video mi-am luat alta si nu mai face asa. Thanks!

| horia2012 a răspuns (pentru SeriousStoneSam):

My pleasure.