| difty a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema,nu mai pot viziona videouri pe youtube,mi se blocheaza imi sacadeaza pe orice calitate,de ce? nu stiu,si de curand e treaba asta ca inainte nu mi se intampla,am instalat chiar si windowsul si nici o treaba, de ce?

4 răspunsuri:
| Lavinia7386 a răspuns:

Heii. S-ar putea sa trebuiasca sa iti instalezi Adobe flash player. Si eu am patit la fel si dupa a mers perfect.

| difty explică:

De fapt scuze nu pe toate calitatile imi face asa, doar pe hd mi se blocheaza, si nu inteleg de ce ca pana acum 1 luna a mers perfect

| difty explică:

Si culmea, am fost am cumparat chiar acum o placa video de 1gb si tot la fel imi face