| Claudiu120719 a întrebat:

am si eu o problema si anume:
De 3zile imi merge foarte greu skype nu stiu ce are,l-am dezintalat si reinstalat si tot nimic...

Cum adica merge greu?:
Poi cand sa ma logheze pe skype sa imi arate prietenii,profilul meu etc... ramane blocat iar acea fereastra se face complet alba uneori imi arata perfect fereastra skype doar ca nu pot face nimic,daca incerc sa dau click pe vreo optiune sau pe vreun prieten poc iar se blocheaza

Astept raspunsurile voastre, dau funda la cine ma ajuta!

8 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Iati ccleaner de pe net(google)si folosestel:http://www.youtube.com/watch?v=IgjfpnSOdTc
O sa vezi diferenta la PC!
Bafta!

| Claudiu120719 explică (pentru En3Rgi):

Imi pare rau sa te anunt dar folosesc ccleaner de mai bine de un an, si nu mi-a rezolvat aceasta problema.

| Cedry2k8 a răspuns:

Asa e si la mine

| Andr3y007 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la antivirus. si mie mi se intampla la fel inainte dar eu a trebuit sa schimb windows ( nu din cauza skupe-ului laughing ) si acum imi merge mai bine. asta nu inseamna ca trebuie si tu sa iti dezinstalezi windows

| VictorL a răspuns:

Buna.
E vreo problema ceva poate fi vorba de un virus. Da-i o scanare antivirusului.
Daca nu e aceasta problema intra pe skype.com si nu iti instala acelasi skype care il ai acum ci cea mai noua versiune skype! Daca nu merge nici asta atunci ar trebui sa-ti schimbi windows-ul!
Sper ca te-am ajutat!
Funda!

| Claudiu120719 explică:

OAMENI BUNI AM SCANAT CU TOATE ANTI-VIRUSURILE, le-am luat la rand si am sters virusi toti...de ce lasati raspuns doar ca sa fie acolo+1? Si sa stii victor ca pe site oficial skype CAND DESCARCI ITI DA CEA MAI NOUA VERSIUNE nu ultima, dar trebuie sa gandesti sa iti dai seama.

-.-

| ZendaOutlet a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil este de la antivirus (sau firewall). Inchide putin firewall-ul si vezi daca se mai intampla asahappy