| nopainkiller a întrebat:

Am intampinat o problema! Am un HTC Desire 310 de ceva timp! Insa acum cand sa il aprind imi ramane blocat intr-o-o fereastra alba si scris verde la mijloc HTC.
Vreau sa va intreb daca ati mai intampinat astfel de problema si daca ati gasit solutia! L-am lasat o seara intreaga si tot nu avtrecut de acea fereastra alba!
Va multumesc frumos pentru timpul acordat! Astept raapunsurile voastre!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Treebuie resoftat si schimbat si displayul, nu cred ca merită reparatia, poti merge cu el la cei care repară, si ei î ti spun cit costă.