| Đăă_Robert_1998 a întrebat:

Salut tuturor.Nu stie nimeni ce pot face cu compul meu cand vreau sa fac windowsul scrie chestia aia cu,, press anny key to boot the CD`` apas ca nebunul pe toate butoanele enter space totul chiar si pe mouse dar nu merge apoi incepe sa se incarce aia cu Widows! respuns cat mai rapid va rog

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Daca ai tastatura fara fir, intra in bios si de acolo iti poti seta ca sa iti mearga tastatura si in partea de MS-Dos nu doar in windows. daca nu te descurci atunci fa rost de o tastatura cu fir si o sa meargahappy bafta!

2 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Ai nevoie de tastatura cu intrare''normala''nu USb, pentru ca in monenutk in care intri in boot sau sa instalezi windows, nu mai sunt recunoscute porturile usb

| Đăă_Robert_1998 explică:

E cu fir dar USB