| Matei_Mircea_1994 a întrebat:

Am si eu un Dell latitude 1525 cu o mare problema...nu merge tocuhpadul deloc; iar daca incerc sa conectez un muse prin usb; acesta merge doar din cand in cand. Pe touchpad am varsat niste suc cu ceva timp in urma deci se explica; dar nu pot intelege dc nu merge si mouse ul prin usb. Daca are cineva vreo idee/ as fii tare recunoscator :d. Multumesc!

1 răspuns:
| SDavidS a răspuns:

Poate ca sucul a intrat sub de touchpad si s-a curs pana la iesirile USB.Eu iti recomand sa mergi la un specialist.Baftabig grin Funda?